Cookievoorkeuren zijn momenteel gesloten.
x
Menu
De wollen trui yellow-black stripe is stijlvol en nog comfortabel ook. Van deze Italiaanse wollen trui is er slechts een gemaakt in het atelier van Claudia Träumer.U kunt deze vinden onder de ‘Specials’ van CLAU-D. Tijdloze, comfortabele winter look van een zachte wolmix met streepdessin in de kleurnuances geel zwart.
Uitverkocht
De trui is gemaakt van een super comfortabele Italiaanse wol en is heerlijk zacht en behaaglijk op de huid. Van deze is wollen trui is er slechts een gemaakt in het atelier van Claudia Träumer. Door te spelen met het streep patroon, krijgt deze trui een uniek uiterlijk. In het design is gespeeld met horizontale en verticale strepen voor een speels en contrastrijk effect. De truien van CLAU-D verdienen daarom absoluut een plekje in ons modehart. Een modieuze trui met opstaande boord, royale mouwen. Een trui om in te ‘wonen’.
Deze wollen trui is ook in andere maten te bestellen (Zie maattabel) levertijd 2-3 weken
Onze stoffen zijn veelal met stretch, waardoor je iets meer speling hebt qua maat. Hulp of advies nodig? Mail naar CLAU-D via contactformulier voor vragen!
Binnen 1 á 3 werkdagen
-